Ploaia. Într-o notă mai pozitivă.
Cerculețe

2 responses
-
De-ar ploua asa in fiecare zi 8->..
-
…Ar fi bucureștiul mai curat.
Alexandru Savu's Blog

Ploaia. Într-o notă mai pozitivă.
De-ar ploua asa in fiecare zi 8->..
…Ar fi bucureștiul mai curat.
Leave a Reply