My view of life

Alexandru Savu's Blog

Miki după un an


2 responses

  1. Buna ziua
    m-a impresionat site-ul dumneavoastra, este mult suflet aici.
    Mi-au placut fotografiile, … sa spun si cateva observatii?
    cateva sunt cam mult editate cu Photoshop, in rest sunt multe care mi-au placut.
    Am ridicat de cateva luni pe net: http://www.fdphoto.ro
    mai am de lucru la el, dar o parere este bine venita.
    Dan Baciu

  2. Mulțumesc de feedback, o să arunc un ochi și pe siteul dvs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.