.
Miki după un an

2 responses
-
Buna ziua
m-a impresionat site-ul dumneavoastra, este mult suflet aici.
Mi-au placut fotografiile, … sa spun si cateva observatii?
cateva sunt cam mult editate cu Photoshop, in rest sunt multe care mi-au placut.
Am ridicat de cateva luni pe net: http://www.fdphoto.ro
mai am de lucru la el, dar o parere este bine venita.
Dan Baciu -
Mulțumesc de feedback, o să arunc un ochi și pe siteul dvs.
Leave a Reply